Influencer Mapa šetří marketérům čas

Znáte to. Máte pocit, že na scéně je deset influencerů, kteří jsou pečení-vaření u vaší konkurence, dalších deset je už tři roky v každé case study na konferencích a ještě pět až sedm jich občas potkáte na Óčku v čekárně u doktora. Zkrátka jsou všude.

Tak nějak tušíte, že to asi nebude úplně všechno, že přece miliony lidí nemůže obsahem zásobovat pár jedinců. Tlačí na vás centrála, abyste s někým spolupracovali, ale ti dva noví, které ještě nikdo nemá zrovna jeli po dálnici 240 a natáčeli se u toho, případně vzbudili svou profesionální exekucí kampaně zemětřesení v jinak poklidné německé automobilce.

Takže už už se chystáte vyhrnout rukávy a s termoskou kávy se vrhnout na procházení YouTube a Instagramu. Ve druhém okně otevřený excel a už to sviští – ctrl+C – ctrl+V: odkaz na profil, počet odběratelů… ale ne! Teď spočítat průměrné views. O demografii publika si budete muset těm lidem stejně napsat, což ale nevadí, je jich jenom asi sto. Nebo dvě stě? Pět set?

O jeden až pět člověkodnů později byste už ocenili nástroj, který tuto práci udělá za vás a ještě k tomu přidá i přehled o metadatech, abyste třeba poznali, jestli ten jinak ideálně vyhlížející influencer náhodou nehrál posledního půl roku na konzoli konkurence, anebo nejezdil do Billy místo do Alberta a navíc ještě úplně špatným vozem.

Tak proč to nezkrátit a nevyřešit to v Influencer Mapě “pěti kliknutími” během pár minut?

Start typing and press Enter to search