Jak na realizaci influencer marketingové kampaně

Dohodli jste se na podmínkách spolupráce s ideálními tvůrci. Teď je na řadě úkol zajistit maximální efektivitu kampaně a také dobře nastavit KPIs jednak směrem k influencerovi (abyste nebyli zklamáni výsledky) a jednak směrem ke klientovi nebo vedení (abyste nebyli zklamání fakturací či výší osobního bonusu).

Normálně by vás teď čekalo opětovné proklikávání profilů, patnáct otevřených záložek a otevírání každého postu zvlášť. Anebo můžete ve Spectado Mapě mrknout na souhrn příspěvků influencera a se sluncem v duši učinit kvalifikovaný odhad likes, komentářů, views…

Máte už výstupy? Gratulujeme! Influencer vám teď možná tvrdí, že pondělí 15:00 je nejlepší čas na vydání. Jako daty protřelý marketér(ka) jej žádáte o přehled časů vydání jeho nejlepších postů, abyste věděli, zda je to opravdu nejlepší čas. A najednou je ticho. Navzdory všeobecnému přesvědčení totiž influencer není media house, i když má často větší dosah. Je to jenom člověk, který denně tvoří obsah pro desítky či stovky tisíc lidí. Na vaše hrátky s čísly nemá čas.

Vy naštěstí ale už nepotřebujete další člověkoden, abyste se dozvonili v jeho rezidenci a data z něj vytloukli. Máte Spectado Influencer mapu, kde si v detailu profil čeknete, kdy obvykle váš hrdina vydává a jak na to reagují jeho fans.

A pokud chcete dnes z práce odejít výjimečně brzy, můžete si se Spectado Influencer Mapou tento happy-end absolvovat už při výběru influencera.

Start typing and press Enter to search